ČeskyEnglish

Aktivity

Knihovna během roku nabízí následující aktivity: Pokud si přejete dostávat emailem pravidelné aktuality nebo se chcete zúčastnit nějakého programu, kontaktujte, prosím, knihovnu. 

Přednášky a odborné semináře

Během roku knihovna pořádá série přednášek a seminářů. Pro vice informaci prosim kontaktuijte knihovna.

-----------------------------------------------------

Čas na příběhy

Děti (ve věku do 4 let) společně s rodiči nebo pečovatelem jsou zváni do našeho předškolního programu, který se bude konat každou středu ráno od 10:30. Čas bude zahrnovat zpěv písní, tanec, čtení knih, tvoření věcí - vše určené k růstu v charakteru, inteligenci a vztazích. Je to příležitost pro rodiče hrát si a užívat si času odpočinku se svými dětmi – naplánujte si užít si zábavu v knihovně.

Program je zdarma, ale na REGISTRACI prosím kontaktujte knihovnu 

-----------------------------------------------------

Sobotní čtenářský kroužek

Zveme všechny děti ve věku od 4 do 7 let k návštěvě anglického čtenářského kroužku, který se koná v knihovně druhou sobotu ráno každý měsíc, začátek je v 10 hodin. Program zahrnuje příběhy, výtvarné tvoření, písničky a hry.

Program je zdarma pro členy knihovny, pro ostatní je poplatek 60 Kč za dítě. Místo je omezeno pro 15 dětí. Pro více informací nebo REGISTRACI prosím, kontaktujte knihovnu 

-----------------------------------------------------

Angličtina nejen s knihami

Každou čtvrtou sobotu v měsíci budeme mít program se zaměřením na výuku a zlepšení angličtiny pro starší děti (ve věku 7-12 let), začátek je rovněž v 10 hod. Bude podobný čtenářskému klubu pro mladší děti se stejným tématem na daný měsíc, ale určený pro ty, kteří jsou v angličtině středně pokročilí. Program bude v angličtině. Zahrajeme si hry, zazpíváme si písničky a budeme používat různé učební metody a techniky.

Program je zdarma pro členy knihovny, pro ostatní je poplatek 60 Kč za dítě.  Místo je omezeno pro 10 dětí.Pro více informací nebo REGISTRACI, prosím, kontaktujte knihovnu

 

Kontaktujte nás

Křest'anská knihovna Praha
Balbínova 10
120 00 Praha 2
Česká republika

(420) 602 750 610
krizovatka.crossroads@gmail.com

Vedení knihovny:
Jim a Laurie Barnesovi


XML Sitemap  |  RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

Copyright © 2021 Křesťanská knihovna Praha